O nas

Od 30 lat

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla pokoleń

Od 1994 roku, nasza firma jest synonimem pasji i zaangażowania. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które łączą w sobie komfort, oszczędności energetyczne oraz dbałość o środowisko. Dążymy do tego, aby każdy projekt, który realizujemy, przynosił naszym klientom realne korzyści, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Nasz zespół to naprawdę zgrana paczka.

Nasz zespół to grupa zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów. Inżynierowie, technicy i specjaliści tworzą serce naszej firmy. Ciężko pracujemy, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i dostarczać najwyższą jakość usług.

— Współpracujemy z:

HISTORIA

Lider w technologii grzewczej

„Jednym z pierwszych znaczących dla nas wydarzeń, było nawiązanie współpracy z prestiżową firmą REHAU w 1997 roku. Drugim podpisanie umowy z grupą SBS w 2008 roku. Od tego czasu mamy bezpośredni kontakt z producentami i możemy zaoferować klientom atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Natomiast ostatni bardzo duży skok rozwojowy odczuliśmy wraz z otwarciem nowej siedziby. ”

Referencje

Od 1994 r. konsekwentnie budujemy fundament naszej firmy, oparty na fundamentalnych wartościach: jak odpowiedzialność, szacunek, uczciwość, szczerość. Naszym największym kapitałem jest zaufanie, jakim obdarzają nas klienci.
Każdy projekt, jaki realizujemy to możliwość utwierdzenia naszego klienta w przekonaniu, że podjął słuszny wybór.
Wierzymy że w świecie ogromnego dostępu do informacji w sieci, rozwiązań i asortymentu z każdej półki, jesteśmy w stanie dobrać i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie dla naszych klientów.
Szczerze doceniamy klientów przychodzących do nas z ogromną wiedzą. To właśnie Wy determinujecie nas do podnoszenia kwalifikacji. Dzięki wam stajemy każdego dnia lepsi.
Analizujemy potrzeby każdego z Was indywidualnie. Nie ma szablonów, wycen na telefon. Szanujemy czas swój i Twój. Nie chodzimy na skróty.
Tworząc ofertę dla Ciebie bierzemy pod uwagę docelową opiekę serwisową i gwarancyjną przez kolejne lata. Możesz być zatem pewny, że otrzymasz rozwiązanie, które będzie dawało satysfakcję i spokój każdego dnia
 

Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Jesteśmy doradcą, a w niektórych przypadkach nawet przyjacielem Twojego domu. Ofertując rozwiązania uszyte dla Ciebie, dbamy o komfort cieplny Twój i Twojej rodziny.

 

Dołącz Do Naszej Społeczności!

Czy chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami, inspirującymi treściami i cennymi poradami związanymi z energią, ekologią i komfortem? Może interesuje Cię jak pracujemy? Dołącz do naszej społeczności i nie przegap ani jednej aktualizacji!